| elisarktis a întrebat:

Sunt nervoasa chiar trebuie sa ma calmez.Cum sa ma calmez rapid?

7 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Jumate de pachet de tigari, si ceva tariehee hee

| inger02 a răspuns:

Eu cand sunt nervoasa ascult muzica! ma relaxeaza si ma calmeaza!

| CopilașTembel a răspuns:

Bea si tu un ceai cald.tongue

| Amelya02 a răspuns:

Mananca ciocolata, asculta muzica ambientala (macar pe moment), ia o perna si "tipa" in ea, descarca-ti furia cumva.

| William a răspuns:

Http://e-bancuri.net/ si alegi ce categorie vrei.

| rebecita a răspuns:

Ia si tu o lingurita bag-o intr-un pahar cu apa rece si pune-o pe ploape ciar merge! :p

| Hermosa_Noche_1970 a răspuns:

Inspira adanc, apoi expira. Goleste-ti mintea de toate supararile, necazurile. Vezi lumea in roz! Este o lume doar cu ce iti place... Te-ai calmat?