| Andrinho a întrebat:

Sunt nou pe TPU si as vrea sa va intreb ce si-ar dori o fata sa primeasca de la un baiat la prima intalnire?(pot sa spuna si baietii ce daruiesc de obicei unei fete la prima intalnire)mersi multwinking

Răspuns Câştigător
| albastrel a răspuns:

Bine ai venit! pai eu vreau sa primesc intotdeauna de la cel cu care vreau sa incep o relatie...sinceritate! atat!

11 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Cel mult o floare sau o carte daca este mai intelectuala.

| Betty18 a răspuns:

O invitatie la un suc si sa incercam sa ne cunoastem mai bine unul pe altul

| asya a răspuns:

Pe tine...si atat!(asta daca ai incorporate:sinceritatea si simtul umorului)

| mariutza a răspuns:

Poi cred ca la prima intalnire nu trebuie sa ii duci ceva material...doar sa faci o impresie buna big grintongue

| Ellena a răspuns:

Pai mie mi-ar placea sa primesc un trandafir nu-i nici prea mult nici prea putin.

| MissCamelia a răspuns:

Depinde cu ce fata te intalnesti si ce vrei de la ea. daca e f desteapta si-i iei ceva, e posibil sa faca misto de tine, daca e mai mica sau mai romantica, o floare e de baza, dar nu stiu daca chiar de la prima intalnire.eu de exemplu daca m-as intalni cu tine prima data si mi-ai da o floare, m-as gandi de 1000 de ori inainte sa accept a doua intalnire pentru ca mi se pare un gest disperat -de la prima intalnire

| Guitarlove a răspuns:

Un trandafir si o impresie buna! happy

| elseva5lei a răspuns:

sinceritate!tonguetongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La prima intalnire nu este cazul de nimic materialwinking
Parerea mea .de la a doua in sus ar fi cazul
La prima intalnire impresia conteazawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A dahappy
Welcome!
xoxo
by zui