| Biencutza_3076 a întrebat:

Sunt noua pe trilulilu.ro si am vazut acolo ca conturile VIP se platesc in crocozauri. am doua intrebari: 1) trebuie sa platesc ceva (bani normali/lei) daca imi fac cont VIP? si 2) daca nu-mi platesc contul ce se intampla?(in cazul in care e gratuit)

3 răspunsuri:
| ღViS3CoLoRaT3ღ a răspuns:

laughing sa iti faci cont simplu e gratuit, dar daca vrei sa fii vip trebuie sa cumperi crocozauri(ceea ce trebuie sa cumperi cu bani adev, adica card sau telefon) cu 550 crocozauri care costa 2 euro iti poti lua un fel de card de vip pentru o lunatongue

| Biencutza_3076 explică:

Da.ce m-ai lamuritlaughing

| darius_2522 a răspuns:

Nu trebuie sa platesti nimic