| Balan_Adi_2000 a întrebat:

De curand mi-am sters contul de whatsapp. Dupa ce trece primul an gratuit mai trebuie sa platesc chiar daca am contul sters? Acum daca imi pun numarul sa imi fac cont nu imimai trimite cod ma logheza direct. Deci va mai trebui sa platesc sau nu ca acum am contul sters.

3 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

De regula iti mai ofereau 3 luni gratuite.
dupa trebuie sa platesti, insa nu vad ce problema e pentru 0, 89 euro. nu e deloc o avere pentru serviciul oferit.

| Balan_Adi_2000 explică (pentru gelu1970):

E adevarat ca nu e o suma mare dar ma refeream daca nu as mai folosi contul pe o perioada mai lunga ar trebui sa mai platesc chiar daca nu il folosesc?

| gelu1970 a răspuns (pentru Balan_Adi_2000):

Nu trebuie sa platesti. doar cand vrei sa incepi sa il folosesti, au sa-ti spuna ca serviciul lor costa 0, 87