| Alex94_1690 a întrebat:

Sunt o fire foarte retrasa, orice gandesc gandesc in minte nu ca altii cu voce tare! De multe ori imi este teama sa imi exprim parerea ca sa nu ma fa de ras! Am 16 ani, am un corp foarte frumos! Dar cu toate astea nu am deloc incredere in mine! de multe ori imi este chiar frica sa imi exprim parerea! Si nu am deloc incredere in mine! nu sunt sigur pe mine si pe faptele mele!

1 răspuns:
| aniriiiiii a răspuns:

La aceasta varsta sunt normale aceste ganduri,aceasta nesiguranta de sine,daca tu nu ai incredere in tine,ai pretentia ca cei din jurul tau sa aiba?
Nici altii nu sunt altfel,toti suntem la fel,trebuie sa fim optimisti si sa avem incredere,cu totii avem dreptul la o parere si de aceea suntem intr-o tara democrata, exprima`te!
Sa nu crezi ca altii sunt perfecti, cine nu greseste sa arunce primul ca piatra.

bafta si mai multa incredere :*:*