| Raul01 a întrebat:

Cat de inalt voi fi? Vi se pare ca sunt prea inalt? Help pls crying Am 15 ani si aproape 1.90 (cam 1.87-1.88). Tata are 1.90 si mama 1.68, iar sora-mea de 24 de ani 1.80. Cat de inalt o sa cresc? Aveti vreo idee? Tin sa mai zic ca in octombrie aveam doar 1.81, deci am mai crescut in aceste luni.

6 răspunsuri:
| EyeCandy a răspuns:

Nu o să mai cresti mult stai linistit!hee hee
De la 18 ani incolo, nu o să mai cresti deloc.

| WholeWorld a răspuns:

Cum drk te-ai inaltat atata? eu deja am 1.67 faci mult sport ce manancilaughing? ps:Vb serios

| tinaHd a răspuns:

O sa mai kresti kativa kentimetri stai linistit:*:*

| pcris a răspuns:

Imi venea sa iti dau un raspuns la obiect dar vad ca in intrebarile tale cand esti prea scund si te ingrijorezi cand esti prea inalt si te ingrijorezi... asta denota ca esti cam mincinos si ai multa imaginatie!winking Bravos! raised eyebrows

| MykaEella a răspuns:

Crezi ca este ceva rau sa fi inalt?! Si eu saunt destul de inalta si nu am nici o problema cu asta
Mai nasol este sa fi scund (asta e parerea mea)
Daca n-ai observat bunicii nostri sunt scunzi, deci cand noi o sa fim si noi bunici, va fi normal ca nepotii nostri sa aiba in jur de 1.90
Poti sa te gandesti ca daca intreci recordul celui mai inalt om din lume vei ajunge o vedeta, nu e ceva rau ca esti inalt

| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Daca practici un sport o sa ajungi cam pe la 2 m si ceva. Sper ca te-am ajutat Baftahappy:*