| Xanna a întrebat:

Sunt prea matur oare? oare cand ceilalti se prostesc prin clasa(12a) sa ma prostesc si eu? nu prea imi e genu sa ma prostesc dar i-am auzit ca vorbeau: "ce sa fac ma? sa stau asa ca tine si sa nu fac nimic?".

2 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Gandeste-te ca mai ai doar cateva luni in comun cu acei oameni si apoi o ve-ti lua pe cai diferite.La facultate, sa vezi petrecerile din caminlaughing

| shtephie a răspuns:

Daca toti in a 12-a se arunk pe geam, fumeaza, beau trebuie sa te iei si u dupa ei?!?