| Emilyaa a întrebat:

Hei! laughing Am auzit ca vine APOCALIPSA! Am dat,, din greseala " pe postul de televiziune Kanal D, ooo ..si ce sa vezi. vorbeau de apocalipsa...Nu-i tare. Oare chiar va veni? Voi ce spuneti?

12 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Eu chiar o astept.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

... 'apocalipsă', poate doar în interiorul Kanalului D! : ))

| KamaSutra a răspuns:

Draga mea, două sfaturi pentru tine:

1) Nu te mai uita pe KanalD
2) Nu mai crede în tot ce spun ăia.

Concluzie:nu vine nicio apocalipsăwinking

| gemeni6226 a răspuns:

Draga Emilia nu va veni.Iti spun asta cu mina pe inima pentru ca la anii citi am stiu sigur ca a trai de foarte multe ori e mai greu decit sa mori de pe o zi pe alta si nimeni nu va muri pina nu-si duce pina la capat misiunea pentru care e aici pe Pamint.

| SergiuBoss11 a răspuns:

Daca va veni.eu voi fi pe cel mai intalt munte cu scutul si sabia in mana incercand sa opresc prapadul si sa tai pe din doua uraganul cu puterea-mi nemarginita.

| Sociopat a răspuns:

Kanal D este unul dintre cele mai proaste canale de televiziune. Este un mare rahat.

| gingergirl1 a răspuns:

O sa vina la un moment dat. Dar absolut nimeni nu stie exact cand, decat Dumnezeu.winking

| nlko a răspuns:

Nu, la ei vine apocalipsa in fiecare an.

| AndreeaAndreutza48 a răspuns:

A mai venit odată in 2012

| Anonimă1666 a răspuns:

Nimeni nu stie cand o sa vina. rolling on the floor Astea-s minciuni..chiar ma intrebam. ''Oare in ce zi o sa murim anul asta?''. laughing In fiecare an zic ăștia prostii de genu'. rolling on the floor

| ClassicMINI a răspuns:

Cine se ia după Kanal D? laughing

| Sasory a răspuns:

Nu v-a venii ..mereu spun asta.happy