| Raul01 a întrebat:

Sunt prea scund? Am 14 ani si doar 1.55. Azi a venit la noi in clasa un nou baiat ( s-a mutat din alta clasa) si am ramas extrem de surprins de cat de ma re este. Are sigut peste 1.80. Mergeam pe langa el si ma simtea ca un pitic avand in vedere ca abia ii ajungea la umar. Sunt eu prea scund sau este el prea inalt?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ti se pare tie n-are cum sa fie baiat de 14 ani cu dita mai inaltimea eu am 19 ani si am 1.85 la inaltime.

| AnneMarri a răspuns:

nu v, stai linistit, oricum o sa mai cresti pina la 18 aniwinking

| madalyna a răspuns:

Eu am 15 ani si am tot inaltimea 1, 55 si colegii imi spun ca am o inaltime potrivita pentru varsta mea.Si eu cred de alfel tot asawinkingsi cred ca el este prea inalt, tu ai o inaltime potrivita dupa parerea mea:d

| 女明DongRi a răspuns:

Pt 14 ani cred ca si el e prea inalt.Eu am 14 ani, sunt fata si am 1, 68happy. poate ca el s-a dezvoltat mai rapid ca tine, practicand un sport, cum ar fi baschetul. poti incerca si tu daca te simti inferior lui si sa stii ca e bun si pentru sanatate. Asa am si eu in clasa un coleg, dar practicand cat mai multe sporturi: baschet, fotbal etc. a crescut in inaltime si acum e cat mine.Bafta.happy

| adriana543768654567895334 a răspuns:

Sunteti amandoi la marimea potrivita. Tu mai ai timp sa cresti. Cine stie de ce este el asa de inalt poate ca are hormoni sau poate face un sport de ex bashetwinking.
paPa pup

| lifeisnotpink a răspuns:

El este prea inalt, foarte inalt laughing

| Baton a răspuns:

Tu esti ok pentru 14 ani, el este mai inalt decat ar trebui sa fie dar asta nu constituie o problema happy
si nah.este si vb aia ...inalt ca bradu si prost ca gardu'...
ramane sa vezi tu ce e cu el se potriveste zicalei sau o contrazice?
toate cele bune!

| Laura_4491 a răspuns:

Esti u prea scund