| middle654 a întrebat:

Sunt proasta.nu ma prind la glumele altora si nu stiu ce sa raspund cand cineva se ia de minestraight face e ceva de facut in legatura cu asta?straight face

7 răspunsuri:
| beckham1 a răspuns:

Nu straight face

| KateMiddleton a răspuns:

Ridica capul in sus! Ce-i cu aprecierea asta? Poate de asta se comporta altii cu tine. Daca nu stii ce sa le raspunzi taci.

| Fantastic7 a răspuns:

Nu laughing

| Own3r a răspuns:

Nu...Asta e laughing

| MihaelaMiikii a răspuns:

Pai, incearca sa faci si tu glumewinking

| NewTerminator a răspuns:

Nu esti proasta.
probabil ai undeva la 10-12 ani si deocamdata n sti cum sa raspunzi mai ales ca esti fata(glumele/mistourile probabil k le fac baietii mai mult).
ai rabdare o sa te prinzi tu, incearca sa iesi cu din astia care fac glume caterinca, da nu din astea de prost gust, din astea bune si asa o sa te prinzi de faza.

sa fi sigura ca si aia o sa faca acolo caterinca si de tine ca de asas prieteni, mai intai se kk pe ei de ras si dupe te ajuta sa te ridicirolling on the floor.
nu exista carti de replici sau cava. mai sunt cateva replici cu care sa raspunzi da poate n se potrivesc perfect si daca e unu mai versat imediat te arde de n prea mai poti sai raspunzi chiar daca esti tu ft buna.
incearca sa pe prinzi singura de tactica, depinde si de grupu in care stai sunt fel si fel de genuri de glume.

| alexandrutza12345678 a răspuns:

pai daca fac misto nu ii baga in seama :* si nu ii nimic de facut