| ver0 a întrebat:

Sunt rusinos si timid cu fetele, multe fete ma plac.ele zic ca sunt dragut si frumos, dar sunt foarte timid si rusinos, ce pot sa fac sa scap?

3 răspunsuri:
| vampir004 a răspuns:

Fii tu insuti, nu te comporta ca un om fals

| Gabryel98 a răspuns:

De ce sa fii timid? Scoate-ti din cap prostia aceasta!

| Daniel2800 a răspuns:

Buna,si eu sunt cam la fel ca tine.sunt indragostit de o fata(ma rog) si eu sunt timid ca tine...dar cand vreau sa ii spun ceva ma gandesc ca ea este singura in camera cu mine si pur si simplu spun ce vreau.pana la urma nu prea conteaza ce spui ci sa spui ceva(cava in regula). Sper ca o sa poti sa te bucuri de vraja iubiri. Sper ca team ajutat.Papa