| EuIntreb a întrebat:

Sunt singurul care a ajuns la concluzia asta ca nimic nu mai are rost pe lumea asta si ca totul este un rahat mare? nu mai inteleg pe nimeni si nimic...

4 răspunsuri:
| NAT0 a răspuns:

Totul are un rost.
Eu vr masină, vruuum. laughing
Si pentru asta trebuie sa dau in cap la om, e logic.

| viperra a răspuns:

Mdeah...cam asa am inceput si eu sa ma gandesc... Oricum nu o sa multumuesc pe nimeni niciodata si sunt un esec.Dar hai sa fim pozitivi, poate va aparea cineva in viata ta si te va iubii asa cum iti doresti, iti vei schimba complet gandirea, DOAR asteaptawinking
Succes!

| Diance a răspuns:

Daca esti la inceputul pubertatii e un lucru normal sa crezi asta, dar daca nu esti,...*cri cri* n-am explicatie. Poate esti o fire mai pesimista. Si nu, nu esti singurul happy.

| EuIntreb explică (pentru Diance):

Nu sunt la inceput, sunt cam la mijloc laughing