| elena7 a întrebat:

TPU este adevarat ca singurul tau prieten esti tu? eu am ajuns la concluzia asta. voi ce zicetibig grin?

5 răspunsuri:
| UbexFlo a răspuns:

Excluzand iubitul sau iubita, da.

| PustoaicacuochiiCaprui a răspuns:

Poate ai dreptate, eu am 1000 de prieteni, dar doar una singura este cea pentru care mi'as da viata. Cosmii :X...

| eugeniu001 a răspuns:

Da elena eu tot am ajuns la aceasta concluzie. pentru ca la un moment dat am inteles ca nici cei mai buni prieteni nu te inteleg citeodata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da asa este, nu ai niciodata prieteni "adevarati" care sa fie cu tine mereu.Ei sunt cu tine doar la bine dar la rau te lasa balta.

| ioan32 a răspuns:

Pentru mine aceasta vorba inseamna dreptate dar problema e ca la mine eu nu mai ma pot ajuta pe mine trebuie sa ma ajute altii fiindca am un caz mai complicat eu...