| anonim_4396 a întrebat:

Sunt slaba,am celulita pe fund sau vergeturi straight face,nu stiu sigur daca-i una,daca-i alta,vara merg mereu pe role,daca voi face un sport,oare va da rezultate? Alta metoda? Fara exercitii sau mancare sanatoasa, stiti? Auzisem ceva de zat de cafea? In fine. Vreau un sfatpuppy dog eyes. Funda+vot
P.S. Fara raspunsuri stupide

4 răspunsuri:
| LolaLollita a răspuns:

Fa-ti masaj cu o lotiune de corphappy

Răspuns utilizator avertizat
| ՃԾՃԾ a răspuns:

Exista o crema speciala pentru vergituri. eu am una de la avon e mov. dar cred ca se gaseste si in farmacii. cea de la avon e buna, am avut si eu vergituri pe asni si s-au duswinking funda?

| ՃԾՃԾ a răspuns:

App: celulita; este ca o grasime; vargiturile sunt niste linii mov