| alexandru420 a întrebat:

Sunt un baiat dragut, glumet, inteligent.Problema mea este ca atunci cand vorbesc cu o fata pe care o consider frumoasa ma inrosesc la fata si nu imi place.Cred ca o sa rada de mine sau ca ma fac de ras pentru ca m.am inrosit. Voua vi s-a intamplat? Ce as putea sa fac? Am uitat sa zic am in jur de 18 ani.

2 răspunsuri:
| CristiSeeker a răspuns:

Daca te inrosesti inseamna ca te rusinezi. Daca te rusinezi inseamna ca ai un motiv sa iti fie rusine. Fie ascunzi ceva, fie nu esti "dragut, glumet, inteligent". Altfel, nu exista nici un motiv sa te inrosesti cand vorbesti cu o fata, zic eu. Nu mi s-a intamplat. Fi increzator, (dupa spusele tale) ai toate motivele.

| LadyCrazy999 a răspuns:

Stii nu consider asta o problema...mie imi plac baietii mai rusinosi, si sa stiii ca nu vad nimic rau in asta, si anume faptul ca te rusinezi arat ca ai respect fata de fata respectiva. dar crede-ma ca chiar si daca te inrosei fata daca te iubeste ea nici nu va observa sau cel putin va intelege si mai mult ca o iubesti cu adevarta dar nu pur si simplu te prefaci... Important e sa fii indraznet si cu fata care iti place, so cuprinzi sauo saruti si celelate fiind incerezut in tine. Crede-ma eu sunt fata si baiatul cu care ma intalnesc e ca tine deci e din propria mea experienta. Bfta te puphappy