| Rooney7 a întrebat:

Sunt un mare prost! Mereu m-am luat dupa altii, arati bine bai! vin ele la tine.Nu e asa, nu conteaza numai cum arati.90% cum te comporti (ce scoti pe papagal) si eu nu prea sunt PRO la acest capitol.Nu socializez extrem de bine cu fetele, nu stiu cum sa le abordez..mai ales ce subiecte sa abordez.Am dreptate? Important e ce scoti pe papagal

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Omul find mamifer se comporta ca un mamifer neam ales milioane de ani partenere frumoase noi, si ele
1 dupa statut social
2 dupa personalitate
3 dupa aspect fizic
conteaza totul cum arati,cum te comporti, cum esti imbracat, totul conteaza, degeaba ai papagal si esti sarantoc fetelor le plac cadourile, vorbele frumoase exact ca cimpanzeii, le plac baieti care arata ca sunt puternici nu papa lapte tot ca cimpanzeii

http://jurnalul.ro/it/stiinta/cimpanzeii-ofera-carne-pentru-sex-526353.html

| OnuOnulică a răspuns:

Sunt perfect de acord cu tine.

| neutrino a răspuns:

Se pare ca trebuie sa fiu de acord cu prima ta afirmatie. Te-ai luat dupa sfaturile unora si nu a fost bine, iar acum apelezi la sfaturile altora!

| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Decat sa vorbesti mult si prost mai bine putin si bine, cei ce vorbesc mult vor sa iasa in evidenta dar nu stiu ca sunt catalogati altfel

| AnalbagBannatPeNedrept a răspuns:

Nu nu, esti si urat. altfel te abordau ele