| cry21999 a întrebat:

Sunt unii la mine in clasa care se dau destepti(sunt foarte impertinenti)si se mai iau de mine.Va rog,dati-mi replici destepte,fara injuraturi cu care sa ii inchid, ca se iau de toata lumea.

2 răspunsuri:
| MissxD a răspuns:

Prin asta trec si eu: fa-te ca ploua! Ignora-i. Se vor satura sa se ia de tine. Nu merita sa cobori la nivelul lor! Poti sa spui dirigintelui/dirigintei sau parintilor! Nu te mai lasa calcat/a in picioare! happy

| iiGeorgii a răspuns:

Cel mai tare doare cand te iei de parinti si familie in general.