| iulia972 a întrebat:

Buna ce parere aveti despre zodia rac Ce defecte si calitati are?

Răspuns Câştigător
| sSemmy a răspuns:

Eu am o impresie buna despre toti,..., dar am citit ca cei din zodia rac isi fac greu prieteni

2 răspunsuri:
| deea89 a răspuns:

Nu cunosc defectele sau calitatile zodiei rac...dar am o verisoara rac si ma inteleg foarte bine cu ea.deci in general am o parere buna despre aceasta zodie big grin

| eu_1323 a răspuns:

Principalele calitati ale zodiei Rac: sensibilitate, nevoia de a ocroti, tenacitate
Defecte ale nativului din zodia Rac: sensibilitate excesiva, pesimism