| razzy a întrebat:

Sunteti bucurosi ca luam vacanta cu o saptamana mai devreme?

Răspuns Câştigător
| fluturas a răspuns:

Ce intrebare laughing
normal ca ne bucuram laughing cine nu se bucura.laughing foarte happy laughing abia astept love struck

12 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Au facut profa de mate atata caz pe tema asta ca a inceput sa imi albeasca parul de la tample.Mai avea putin si incepea sa boceasca ca nu termina materia.LOL.De parca m-ar intresa pe mine de materia ei.Sa ne mai cadoneze astia cu vacanta de astahee hee

| daii a răspuns:

Da.Pacat ca s-ar putea sa nu mai luamfrustrated

by daiiwinking

| juniper a răspuns:

Da, cine nu ar fi?

| xibalba a răspuns:

Nu, plang zi si noapte laughing

| viatadecacatt a răspuns:

Cine n-ar vrea.

| albastrel a răspuns:

Daaa dar pe cat se incepe scoala? pe 4 ian? abia ne trezim din betie si. hai la scoalahee hee

| DonGiovanni a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

| bogdand a răspuns:

Felicitari!
Bucura-te de timpul liber pe care il ai acum ca mai incolo...

| iiulia52 a răspuns:

Da.love struck
am mai mult timp pentru excursii laughing

| eeeeeeeeee a răspuns:

Mai devreme, da1mai devreme cu o saptamane de anul nou! eu asa iau vacanta! nu sut bucuroasa. unde mai pui ca tine doar o saptamana?crying

| alexutzah16 a răspuns:

Hmmmm...Clar~!:X. Dar a zis azi dirigu` ca nu e foarte sigur si ca saptamana viitoare se afla daca luam sau nu mai repede :-

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si cine i`a vaknta? doar aia din liceu si scoli generale nu>?