| MasterKing a întrebat:

Sunteti de acord cu descarcarea muzicii free de pe internet(piraterie)?

8 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Daca salariile nu ne permit sa-o cumparam, mai bine o descarcam.

| pwp a răspuns:

Da big grin dc nu?

| leonardo a răspuns:

Master of disaster cred ca te-ar ajuta mult sa citesti definitia pirateriei: de exemplu, daca eu descarc muzica si ascult la mine in casa, nu e piraterie pentru ca nu fac bani de pe urma altora care au muncit. Daca insa descarc muzica si o pun la mine in club unde sunt DJ, atunci e piraterie.

| cornel a răspuns:

Daca e 'free' normal ca da

| MasterKing explică:

Leonardo! sunt masterking!

| YoungHomie a răspuns:

E criza dom'lerolling on the floor

pei sti tongue si pentru descarcarea de pe net ajung cantaretii in topuri tongue

asa calaughing descarcati mai mult ca sa primeasca aia premii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

| BogdanS a răspuns:

Sincer? Descarc doar pentru ca nu am bani. Daca as avea as cumpara orice.Jocuri,muzica etc. pentru ca cineva se chinuie sa le faca si noi profitam de ele gratis.De exemplu am jucat MW3 de vreo trei ori si chiar si acum imi pare rau ca nu pot sa il cumpar.Merita TOTI banii!