| anonim_4396 a întrebat:

Sunteti dependenti, va uitati doar din cand in cand sau urati hi5?winking cel mai interesant raspuns primeste fundita happy

Răspuns Câştigător
| wish221 a răspuns:

Este o intrebare foarte buna! intr-un timp si eu eram dependenta, pot zice cu incredere. Dar am ajuns la concluzia ca "n" vizualizari si comuri nu ma ajuta la nimic si mi l-am dezactivat.Nu merita sa ai cont decat daca ai un motiv intemeiat, ca de exemplu...esti singur/a si crezi in dragostea pe care o poti gasi pe net.happy

9 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Nu sunt dependenta mai intru din cand in cand dar nu foarte des si nici nu stau foarte mult happy

| alexa007 a răspuns:

Intru cand ma plictisesc pe el si pot zice ca intru de vreo 3-4ori pe zi pe el, sa vad daca am vreun comentariu sau ce poze mai au altiihee hee...nu pot zice sa sunt dependenta de el... uneori mai si uit de ellaughing)

| ᵖᵘᶠᶠʸˡᶤᶜᶤᵒᵘˢˢ☠ a răspuns:

Am şi eu cont dar nu sunt dependentă. laughing De urât nu. l urăsc că nu mi. a făcut nimic săracu. Imi verific mesajele de vreo 2 ori pe zi si gata. happy

| Narfundo a răspuns:

Eu doar ma joc jocul ala burnbudy happy>.

| Angiutssa a răspuns:

Am avut o perioada in care eram disperata cu hi5, o perioada in care doar ma uitam la pozele altora, iar acum nici macar nu mai intru pe hi5.Nu stiu ce sa zic, a inceput sa ma plictiseasca, sa ma enerveze, parca tot ce nu vreau sa vad se gaseste pe hi5...-_-.Nu il urasc, e doar un site, e o chestie virtuala, asa ca nu am nevoie de el.Mai bine imi petrec timpul cu cei dragi decat sa ma holbez pe hi5.

| NuAmHabar a răspuns:

Am fost sie u dependenta de asata dar mi-a trecut, stateam ore bune pe el, dar acum sunt dependenta de TPUlaughing

| Onutssa a răspuns:

Pai imi place sa ma uit la pozele altora, nimic mai mult. Nu in fiecare zi, iar atunci cand intru stau maxim 10 minute.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Oarecum dEpEnDeNta de hi5 happy 5, 6h din 24big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hi5-ul nu este viata mea