| PuяpℓeMusic a întrebat:

Sunteti multumiti de felul in care aratati? Daca ati putea, ati schimba ceva la voi?big grin

20 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nu sunt multumita.As schimba ceva, dar nu stiu cethinking
Cred ca capul. Da, sigur capullaughing

| Elena1234456 a răspuns:

Acum sunt intr-o perioada in care schimb totul la mine.

| baru a răspuns:

Eu niciodata nu voi fi multumit de felul cum arat Dar se spune ca barbatul trebuie sa fie putin mai frumos ca porcul Pa

| Tourniquet a răspuns:

Mda. Nu prea. Deoarece sunt plinutza.hee hee

Dar asta o pot schimba big grin. Voi fi puterinca, voi acea vointa (si am) si voi slabi big grin

| yellowalien a răspuns:

Da, sunt multumita. Daca ar fi sa schimb ceva, cred ca m-as axa pe partea morala si nu pe cea fizica.

| OanaG a răspuns:

Niciodata nu sunt multumita, parca totusi ar trebui sa retusez cel mai mic lucru!

| Anduciu a răspuns:

Baru, eu stiam ca barbatul trebuie sa fie putin mai frumos ca dracul, nu ca porculrolling on the floor)
Eu nu sunt multumita de felul in care arat, sunt impacata.

| Daniella13 a răspuns:

Uneori, am ganduri fel de fel, apoi. ma opresc pentru un moment si realizez ca ar trebui sa fiu mandra pentru cum arat. sunt persoane care au diferite probleme, boli. etc. si atunci la ce-ti foloseste frumusetea?! Oricum daca ar fi sa schimb mi-as dori sa fiu mai punctuala deoarece in ultimul timp nu am mai fost deloc asa.

| gabryel a răspuns:

Pai ce as schimba la mine? in primul rand inaltimea si in al doilea rand figura pentru ca nu imi place cum arat in rest nimic sau poate caracterul da caracterul as vrea sa fiu mai rau si mai violent.

| gabryel a răspuns:

De ce am primit stupid? chiar sunt curios

| gabryel a răspuns:

Aha deci tot rock-erii aia care au ceva cu mine mi-au dat stupid, bine...bine...

| Miss Maddy a răspuns:

Da as schimba ceva la mine...nasul este putin, doar putin prea mare, unghiile nu le pot avea normale ca toate fetele ci mi se trage de la mama...am unghiile latestraight face

| αndï a răspuns:

N-am fost niciodata laughing daca as putea mi-as mai creste niste muschi, sa dau burta jos, si sa nu mai fiu asa nesuferit, in rest as fi ok big grin

| PuяpℓeMusic explică:

@gabryel:nu stiu, nu ai primit de la mine.

| Me_5216 a răspuns:

Eu sincer sunt multumita de felul in care arat cu toate ca nimeni nu e perfect... asta stim toti. dar cu toate astea eu nu sunt grasa, nu am nasul stramb. adic arat cat de cat bine, asa consider eu si in plus nu conteaza numai aspectul interior.

| masly a răspuns:

Da cam tot mie nu imi place nimi8k la minesad

| vyo a răspuns:

As schimba totul sa fiu o alta persoana.

| ╰☆╮Đoℓℓcє ღSwєєтy ˙·٠•♥ a răspuns:

Da...sunt.happy. Nu nu as schimba nimic big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt multumita de cum arat. Daca as schimba ceva? As vrea sa-mi recapat atitudinea necesara de a putea spune lucrurilor pe nume in anumite situatii, adica sa-mi recapat curajul de altadata. O sa reusesc cu siguranta intre timp.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, sunt multumita.
Daca as putea as vrea sa am picioarele un pic mai groase.
Dar in general sunt ft multumita