| annelize a întrebat:

Suntetzi dependenti de telefonul mobil?

12 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, il folosesc destul de rar.

| JustMeFlory a răspuns:

Da.pentru ca tin legatura cu cei apropaiati, cu gagicul...

lolita
| lolita a răspuns:

Da, nu ies nicaieri fara el.

| DenissaDeea a răspuns:

Nu in totalitate, telefonul ma ajuta la pastrarea legaturi rudelor/prietenilor mai apropriatii atunci cand suntem la distanta, nu as putea spune ca sunt depedenta de telefon.

| cotzobel a răspuns:

In timpul saptamana nu plec nicaieri fara el, pentru ca ma mai suna de la serv... dar in weekend, in special duminica il las acasa.

ValiMocanu
| ValiMocanu a răspuns:

Telefonul este o necesitate, nu ceva care da dependenta.
Mi se pare mie, sau a mai fost pusa aceasta intrebare, cel putin o data?

| beba a răspuns:

Nu chiar, putem trai si fara el...am incercat si nu i-am simtit lipsahappy

| pisika a răspuns:

Din pacate sunt dependenta de telefonul mobil, de pe care nu imi citesc mailurile, ca nu e OZN, dar inlocuieste agendele, dificil de 'mutat' tot dintr-o geanta intr-alta.tongue

| adynna_8265 a răspuns:

Hmm nu stiu daca se poate numi dependenta...adevarul e ca eu nu merg nicaieri niciodata fara el...si cand fac baie il iau cu minebig grin nici la incarcat nu il las destul daca trebuie sa merg undeva...cred ca e doar obisnuinta nu dependenta nu mi s-a intamplat sa raman fara el... dar daca s`ar intampla asta nu ar fi o problema ca am 2 si as schimba carteleletongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu as avea telefon acum nu mai eram aici. Stai nu ala fix, uff mi somn, da imi trebuie telefon si cand stau pe W. C sunt sunat nici sa ma c** nu am timp. Fanii, pitipoancele si tovarasi cu care fac parangheliewinkingma tot apeleaza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din nefericire, da...

| ana_6741 a răspuns:

De cand am prieten DA