| Krystina0xd a întrebat:

Tabara la Maramures sau la Brasov? Astept parerea voastra! big grin

4 răspunsuri:
| Felys a răspuns:

Mai bine la mare

| alecsalecs a răspuns:

Eu iti Recomand in Maramures! Cred ca intrece Brasovul! la toate capitolele! iti Garantez! Si daca nu ti va placea iti voi da banii inapoi!laughing metaforic vorbind! Acum serios maramuresul este rai ul pe pamant incepand de la oamenii din zona si terminand cu ultima particica a naturii de pe acolo

| Areen a răspuns:

Eu sunt din Maramures ^^. Si e ft frumos aici

| Anutza123 a răspuns:

Sunt din Brasov si ai o gramada de vizitat si sunt toste f interesante nu stiu parerea meawinking