| Annehappy a întrebat:

Te-ai simtit vreodata singur/a si ti-ai dat seama ca nu ai fost atat de singur/a pe cat credeai? Cum ti s-a schimbat viata de atunci?

Răspuns Câştigător
| Anonima0000000000 a răspuns:

Da m-am simtit singura pana cand cea mai buna prietena a mea si alti prieteni mi-au aratat ca ma iubesc! s-a schimbat in bine de atunci viata mea!

3 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

M-am simtit. Insa acum ceva s-a schimbat un pic desi inca sunt practic.

| AirănMeidăn a răspuns:

Da, m-am simtit singura, doar ca nu mi-am dat seama ca nu as fi atat de singura pe cat credeam. Deci nu mi s-a schimbat nici viata

| TanteMarianne a răspuns:

Da. odata cand eram acasa am simtit o prezenta cu mine in casa, chiar daca eram singura. m-am speriat putin, dar dupa am dat drumul la muzica la maxim si dupa m-am culcat sub plapuma inconjurata de plusuri.