| Lacramioara7531 a întrebat:

Te-ai umilit vreodata in fata unui baiat? De ce?

Răspuns Câştigător
| Aiicha a răspuns:

Nu, nu mi-as ierta-o niciodata.Probabil e de vina si orgoliul care de aceasta data are un rol pozitiv.

3 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Nu m-am umilit niciodata, desi l-am iun=bit si-l iubesc nu m-am umilit, l-am lasat pe el sa-si faca treaba si acum suntem impreuna

| DroGuleTz a răspuns:

Da o fata i sponea multe lucruri secrete despre mine si m-am enervat rau atunci m-am certat cu acea fata sau iarna am cazut in zapada in fata pritenului colegei mele laughing

| 43v3r a răspuns:

Da, i-am spus ca-mi place de el si altele.Pai pentru ca imi placea mult si devenisem obsedata de elbig grin.Acum e mai frumi dar nici nu-mi mai pasa de el