| IQOnly a întrebat:

Ai fost vreodata umilit in public?

Răspuns Câştigător
| PauLa.M a răspuns:

M-am umilit singura. cand in fata unor "bunaciuni" de baieti, am cazut in nas din cauza sireturilor.

7 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Mircica laughing cu nu? 34 la 30 asta n-a fost umilinta laughing
Normal, au fost tentative (din partea altora) dar la cat de indiferenta si pasiva sunt (am devenit, de fapt)... nu prea le mai iese happy

Stefan
| Stefan a răspuns:

Nu am fost umilit in public niciodata.

| Kidu a răspuns:

Nu, si sper sa nu fiu vreodata.happy

| ALY_2447 a răspuns:

Da cand mi-am lasat fostul prieten in miezul zilei in mijlocul strazii a inceput sa se arunce pe jos sa planga sa isi verse bidonasul de apa in cap sa urlr si sa planga
cred ca mai umilit de atat nu puteam fi vreodata

ce dobitoc

ha ha ha ha ha ha ha ha

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciodatabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu a fost umilinta @cami, o ehroahre de calcul si cativa saci cu votuhri fuhrati, l-am vazut eu pe Boc cand fugea cu ei in spatelaughing