| cnv2829 a întrebat:

Te ajuta cu ceva Cambridge-ul la admiterea la liceu?

Răspuns Câştigător
| dullcat a răspuns:

Buna.La admiterea pentru liceu nu cred ca te ajuta asa mult.E posibil sa nu mai dai testul de limba in caz ca alegi profil bilingv engleza.E posibil sa ma insel.
Ce nivel esti? Poate doar la ora cu aceeasi materie te va ajuta sau daca doresti sa pleci cu Erasmus.Sincer, nu am cunoscut pe nimeni care sa dea atat de devreme.Eu si restul colegilor l-am dat in clasa a XI-a.Cel mai bine e sa vorbesti cu profesorii tai, ei sunt la zi cu informatiile.

Oricum, succes la liceu.

| cnv2829 explică (pentru dullcat):

Mersi mult

| dullcat a răspuns (pentru cnv2829):

Cu placere.Multumesc si eu pentru funda.

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Te ajuta cu ceva Cambridge-ul "

cu zero dar conștiința ta e mândră că ai certificarea respectivă