| attiik a întrebat:

De ce sa optez pentru admiterea la liceu pentru profilul Chimie Biologie? Ce avantaje am sau dezavantaje. Cu ce ma ajuta sau nu?

3 răspunsuri:
| eugenl a răspuns:

Pai Medicina, farmacie, ecologie, biologie si altele
Ai ceva de invatat, iar matematica e mai usoara

| kattallyynn a răspuns:

Sall si eu aveam aceeasi dilema, m-am informat putin si am inteles ca fata de celelalte profile aici ai acces la toate materiile bineinteles avand ca puncte principale biologia si chimia, de ex daca mai tarziu nu doresti sa dai la medicina mai poti sa optezi si pentru altceva deoarece ai cam din toate materiile

| attiik explică:

Vreau mai multe raspunsuri, nu-mi ajungsad