| larisia10 a întrebat:

Buna am si eu o intrebare termin anul acesta clasa a 12-a si peste 2 zile trebuie sa le scriu colegilor mei urari in albumu clasei a 12-ahappy puteti sa ma ajutati cu ce as putea sa scriu nu am nici o idee happy multumesc!

2 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Scrie fiecaruia diferentiat, pentru ca fiece coleg in parte te leaga alte impresii-celor care n-ai interactionat prea mult le poti scrie ceva clasic-succes in viata, la bac etc.

| larisia10 explică (pentru Mihaela1964):

Iti multumesc da nu am nici o idee. maine trebuie sa le scriu la toti si nu pot scrie orice ..trebe sa caut niste texte pr ca nu stiu cum sa formulez ca sa fie oky.