| Andreea2013 a întrebat:

Termin clasa a VII-a şi dirigintele meu iese la pensie. Timp de 3 ani s-a comportat foarte frumos cu noi şi acum am vrea să-i scriem ceva în care să-i mulţumim. Îmi puteţi da nişte idei?

Fundă :*

Răspuns Câştigător
| Hehdhdjeheh a răspuns:

Puteți să îi scrieti cele mai frumoase si cele mai amuzante amintiri cu ea pe o foaie mare sau chiar să puneti acea foaie într-un tablou. Însoțită de una sau mai multe poze cu voi toți (și cu dirigintele vostru) faceți multe desene frumoase în jur, dacă aveti pe cineva foarte talentat el poate face portretul dirigintelui (poate și cu voi împreună dacă reușește) spor la treabă