| q2p3u a întrebat:

Testele initiale se dau la orice clasa? Si daca da de cand incep?

3 răspunsuri:
| BackInTime a răspuns:

Depinde de scoala ta si de profesori happy

| Stella17 a răspuns:

Buna depinde de profesor eu am dat la a doua ora de romana testul initial, alti dau dupa 1 saptamana, poate chiar mai mult.

Pa, pa

| Leptosome a răspuns:

Din cate am auzit, la fiecare semestru. Dar diriginta ne-a zis ca acum conteaza si ce vrea profesorul. Nu mai sunt obligatori ca anul trecut, decat la mate si romana, obtional o limba straina.
Totusi ar fi bine sa repeti la toate materile, multor profesori le place sa ne 'surprinda'. happy