| anonim_4396 a întrebat:

The Slender Man exista? Am auzit o poveste la scoala si era cea mai de groaza.Un baiat a spus-o si m-am speriat rau. Deci exista sau nu? Va rog sa fiti seriosi nu ca altii. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Alex1997fun a răspuns:

Serios?laughing
Dacă tu crezi în BloodyMary,Moş Crăciun(stă ascuns la mine sub pat),Iepuraşul de Paşte(beau cu el bere în acest moment) şi Domna/Domnişoara Măseluţă, atunci Slenderman existălaughing.
Acum, să fim realiştilaughing. Crezi că există vreun om fără faţă(fără faţă=fără gură şi nas=fără respiraţie şi hrănire=moarte).NU, NU există! Apropo...să nu mă uimiţi că respiră prin branhii, prin piele(respiraţie tegumentare) sau că îi parazit şi mânâncă pe baza altor corpuri sau căse hrăneşte precum celulalaughing

Sper că te-am ajutat!laughing

7 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Slender man e un personaj dintr-un joc pe calculator, atat.

| svartirhimnar a răspuns:

Da bă, vezi să nu te plimbi prin pădure, că te ia şi te taie.

| crisbens33 a răspuns (pentru svartirhimnar):

Ba nu, slender man te prinde isi rupr pirlra de la gura te ia cu ghearele si te trage in iad si am mai auzit (pe facebook) ca mancarea lui preferata sunt copii laughing))))))

| alexxp26 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=xm6PGh2fvTg
Sper sa te ajute. Trebuie sa stii putina engleza.

| deniku202 a răspuns (pentru alexxp26):

Vreau sa zic:exista sau nu? unde poate fi gasit
?

| EdUaRdEs2002 a răspuns:

Slender man este real! se poate gasi intr-o padure pe nume slender whoo sau asa ceva.

| SLENDY a răspuns:

Exista. Multi l-au vazut dar nu mai sunt printre noi. el este in america de nord iintr-o padure mare.