| anonim_4396 a întrebat:

Timiditatea, defect sau calitate? Argumentati.

3 răspunsuri:
| 4b a răspuns:

Pentru mine e defect...cand vine vorba de ceva, parca is legat de maini si de picioare si asa, pierd multe sanse sad nu se merita...

| neca a răspuns:

Nu vreau sa zic ca e un defect pentru ca nu mise pare ca e rau sa fi timid/a dar in unele sitoati sa fi dimid/a nu e un lucru bun
ca la un interviu pentru o slujba s-ar putea ca cel care vrei sa te angajeze sa nu-ti vada aptitudinile pentru ca esti prea timid sa le arati

| BTWIN a răspuns:

Timiditatea este defectul oamenilor mari(de succes).