| anonim_4396 a întrebat:

Tin o cura de slabire drastica.si vreau sa stiu exact ce pot sa mananc si ce nu.seara dupa ora 6 nu mananc nimic, beau apa si eventual un mar, sau un grape daca mi se face foame. vreau o lista cu ce as putea manca si ce nu va rog, care se stie "in domeniu". stiu ca nu am voie dulciuri, sucuri acidulate, dar nici naturale caci contin calorii si mai bine nu! e drastica vreau macar 4kg in 2-3 saptamana.la sfarsit de saptamana ma delectez cu cate un pahare doua de cola(caci e preferatul meu) dar atat.nu mananc nici paine, orice mancare o mananc fara paine, insa as vrea sa stiu exact cam ce este permis si ce nu, un sfat, va rog dau si funda multumesc

Răspuns Câştigător
| DolsePapusik a răspuns:

Nu trebuie sa mananci dupa ora 6 sau 7. La sfarsitul saptamanii nu trebuie sa te delectezi din plin.Si doar sa teasplatesti cu ceva o vizita la coafor etc...