| Cairo a întrebat:

Buna,nu stiu daca am ales bine categoria, dar as vrea sa incep o cura de slabire si trebuie sa mananc fructe care nu contin mult zahar? nectarinele contin? repede...

2 răspunsuri:
| Tmcn a răspuns:

Bună.
Uite aici o listă cu fructe şi legume foarte utile în cura de slăbire :
http://www.femeia.ro/sanatate/nutritie/100-de-alimente-fara-calorii-1778982
Baftă!

| Zeltykero a răspuns:

Nectarinele nu contin mult zahar dar esential ar trebui sa mananci multe legume si fructe naturale happy ''oficial nu de la magazin''