| Bisbiavatar12 a întrebat:

Tinand dieta in care nu mai mananc prajeli/fastfood/pepsi sau orice contine zahar am voie sa mananc iaurt danonino? happy

7 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Iaurt simplu! Sau daca vrei poti adauga o lingurita -doua de dulceata preferata!

| Bisbiavatar12 explică (pentru Fatamuntilor):

Iaurt cu seminte merge?

| Fatamuntilor a răspuns (pentru Bisbiavatar12):

Sunt mixuri de seminte care se pot folosi - in, floarea soarelui! Eu vad combinatia buna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, acel mic paharut de Danonino, te aigur ca nu are nimic sanatos in el, plus ca mai are si o cantitate destul de mare de zahar happy

| PIPER23 a răspuns:

Mananca iaur simplu. Combina'l cu dulceata sau seminte.

| StefaniaGeorgiana4 a răspuns:

Incearca un iaurt simplu mai bine.

| StefaniaGeorgiana4 a răspuns:

Poti incerca un iaurt simplu mai bine.