| blackrose269 a întrebat:

Tineam [si inca tin] la un baiat. El spunea ca simte acelasi lucru pentru mine si se vedea putin acest lucru.Incepea sa se comporte din ce in ce mai urat si nu stia care e diferenta dintre "gluma" si "bataie de joc". Acum cateva zile a intrat pe mess si a inceput sa isi bata joc de mine.ma injura foarte rau si eu nu eram in stare sa ii zic nimic. I-am dat ignore pana la urma dar m-a umilit pentru ultima oara.nu vreau sa il mai vad chiar daca nu o sa imi treaca usor. Voi ce ati face in locul meu?

Răspuns Câştigător
| ZUzulikii a răspuns:

Pai cand te-a jignit pe messs trebuia sa-i dai replica inapoi.
Nu te merita ai facut bine, ignara`l
Asa mi s-a intamplat si mie l-am ignorat cand il vedeam trecea pe alta strada si l-am uitathappy

Gadeste-te la altcineva ocupati timpu cu ceva uita`l ca nute merita

Succes:*:*:*:*

1 răspuns:
| luludb a răspuns:

Chiar nu te merita.
Astfel de persoane trebuiesc indepartate.
Probabil i-ai dat cam multa atentie si ii s-a urcat la cap.
Intr-o alta relatie ar trebui sa pari indiferenta.winking