| 알리나 a întrebat:

Cum pot vedea de cat timp nu a mai intrat un idpe mess. Sau cum pot vedea daca mi-a dat ignore?

Răspuns Câştigător
| Alina_8184 a răspuns:

Te poti uita pe www.ascuns.ro si scrii acolo id persoanei care crezi ca ti-a dat ign, iar acolo iti apare daca este online, invisible sau offline.
Doar asa cred poti afla...
:)

4 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

"Cum pot vedea de cat timp nu a mai intrat un id pe mess." - Nu poti vedea asta.
"cum pot vedea daca mi-a dat ignore?" - Intra aici www.ydetector.com si scrie id-ul persoanei ce crezi ca ti-a dat ignore. Daca-ti apare ca fiind online, iar la tine este offline ori ti-a dat ignore, ori te are la invisible!
Succes! :)

| CybeRAthlete a răspuns:

Nu se poate.
bafta

| anyska a răspuns:

Daca ti-a dat ignor iti va aparea mereu ofline

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.cs-gothic.ro/......t1886.html