| AllinaAlinuta a întrebat:

Știți un loc de munca pentru copii de 17 ani in Galati sau in comunile invecinate? Rog seriozitate.Multumesc.

3 răspunsuri:
| AlexSalling a răspuns:

Eu serios iti spun, din cauza ca ai 17 ani sau vrei sa ajuti sa angajeze cineva la varsta aceea, poate fii doar "la negru". Adica, fara carte munca, cu salar mai mic. Recomand sa te duci/sa de duca prin restaurante. Acolo poti gasi simplu, o prietena s-a angajat la 15 ani la restaurant acum ceva vreme. Poti incerca.

| AllinaAlinuta explică (pentru AlexSalling):

Multumesc pentru raspuns

| AlexSalling a răspuns (pentru AllinaAlinuta):

Cu placere!