| AllinaAlinuta a întrebat:

Știți un loc de munca pentru copii de 17 ani in Galati sau in comunile invecinate?

4 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Zilier, femeie de servici mai cauta si anunturi in ziarele locale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar de ce vrei să muncești la 17 ani? Chiar așa de rău o duci?

| AllinaAlinuta explică (pentru anonim_4396):

Nu o duc rau...doar ca ma plictisesc acasa si in al doilea rand vreau sa am eu banul meu...

| anonim_4396 a răspuns (pentru AllinaAlinuta):

Banii nu sunt un scop, ci o consecință. Când vei face ceea ce-ți place, vei fi pasionată și bună în domeniul tău de activitate.
Și consecința... vor apărea banii.