| ella_4016 a întrebat:

Toate prietenele mele au iubit, sunt indragostite... fericite, sunt geloasa pe ele, sau mai bine zis pe sentimentele lor, nu ma intelegeti gresit, ma bucur pentru ele, dar as vrea sa simt si eu acel fior, sa am fluturi in stomac, dar nici macar nu am iubit. oare cand o sa ma indragostesc si eu?

Răspuns Câştigător
| YOUdriveMEcrazy a răspuns:

Stai linistita... o sa vina vremea in care o sa te simti cea mai norocoasa fata de pe pamnant si o sa ai prietene mai mici sau mai mari care o sa simta ce simti tu fata de prietenele tale in acest moment. Totul o sa vina de la sine... pote peste un an poate peste 2 sau poate chiar saptamana vitoare. Cel mai important este sa ai incredere in tine.

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna! Nu treebuie sa te grabesti. Te vei indragostii si tu cand va veni timpul potrivit. Daca inca n-a venit "acel timp" inseamna ca nu ai gasit aceea persoana potrivita care sa-ti fie "jumatate". Dar, don't worryhappy sunt sigura ca o vei gasi in curand, cand timpul va veni. Apropo, sa stii ca nu-i chiar asa de bine sa te indragostetibig grin, mai ales cand te apuca in perioadele de examenewhistling.

| push2gl a răspuns:

Toata lumea isi gaseste jumatatea mai devreme sau mai tarziu
SUCCES si sa fii iubita

| blackrose269 a răspuns:

Toate la timpul lor.Inseamna ca deocamdata nu ai intalnit acea persoana speciala...Se intampla in multe cazuri, stai linistita.

| FunkySmile a răspuns:

Este timp si pentru tine... inca nu l-ai gasit tu pe Fat-Frumos al tau. Mai ai timp. o sa apara si el atunci cand nu te astepti.
Peacekiss

| Andreea_5022 a răspuns:

Pai asta depinde de tine...