| manuelaaa a întrebat:

Tocmai ma duc la iarba verde cu parintii mei si cu o prietena, impreuna cu ai ei... data trecuta ne-am plictisit ingrozitor...nu aveti ceva sa imi recomandati anti plictiseala?

Răspuns Câştigător
| Dizzydizz a răspuns:

Pai luati cartile, o minge si multa adrenalina de a colinda pe acolo.
Plimbarea e o relaxare mai ales cand esti cu prietena. Vorbiti despre baieti, alte chestii
distr pl:

4 răspunsuri:
| Ioana_2793 a răspuns:

Paithinking
Puteti sa luati carti de joc, table, remi.Mai stiu euthinking
Poate o minge, reviste. Ce va pasioneaza si puteti lua cu voiwinking.
Succes:*

| KoWalSky a răspuns:

Daca mergi si cu parintii normal ca va plictisititongue

E logic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Marijuana