| Diddy a întrebat:

Tocmai mi-am marit abonamentul la telefon, iar pe langa minute si sms`uri am si internet. Doamna de acolo mi-a dat cateva exemple de site`uri pe care nu platesc nimic daca intru, dar mi-a spus ca sunt si pe care se plateste daca navighez. Intrebarile mele sunt urmatoarele: Daca intru pe mess de pe telefon, se plateste ceva in + la factura? De ce site`uri mai exact trebuie sa ma feresc ca sa nu`i vina mamei bani in + cand plateste telefonul? :-ss rolling on the floor
fundita. love struck

Răspuns Câştigător
| Lio a răspuns:

Cand intri pe mess de pe tel. nu platesti nimic, iar on legaturile cu site-uri...te vei prinde singura pentru, ca pe majoritatea vei fi informata inainte(in caz ca trebuie sa platesti pentru a accesa site-ul initial).