| Diddy a întrebat:

Tocmai mi-am marit abonamentul la telefon, iar pe langa minute si sms`uri am si internet. Doamna de acolo mi-a dat cateva exemple de site`uri pe care nu platesc nimic daca intru, dar mi-a spus ca sunt si pe care se plateste daca navighez. Intrebarile mele sunt urmatoarele: Daca intru pe mess de pe telefon, se plateste ceva in + la factura? De ce site`uri mai exact trebuie sa ma feresc ca sa nu`i vina mamei bani in + cand plateste telefonul? :-ss rolling on the floor

fundita. love struck

Răspuns Câştigător
| SteffishoOr a răspuns:

Banuiesc ca nu ai internet nelimitat asa ca incearca sa nu depasesti.in rest...din cate stiam eu poti intra pe orice site thinking