| MariusCosmin94 a întrebat:

Salut, am si eu o problema nu reusesc sa trec peste timiditate cand vine vorba de fete. Nu stiu cum sa trec peste timiditate si sa incerc sa cunosc persoana cu care vorbesc deschis ca sa ma cunoasca asa cum sunt.

1 răspuns:
| Nolkyz a răspuns:

Sa lucrezi la increderea pe care o ai in tine. Ti-e teama de esec, ti-e teama de respingere. Trebuie sa treci peste asta pentru ca toata viata vei avea parte de asa ceva, ca si toata lumea. Trebuie sa fii tare si sa nu iti fie frica de ce gandeste lumea despre tine. Asta e cel mai bun scut de aparare in ziua de azi.