| Rakyy a întrebat:

Toti rad de numele meu!
Salut TPU, asa cum am mai zis toti rad de numele meu, sunt timid, si ma am un nume foarte urat de care toti rad de mine la scoala chiar si cei mai bunii prietenii sad (cred ca nici nu am prietenii adevarati), ok sa o lasam balta vreau doar sa imi spuneti si mie cum sa fac sa nu mai ma strige colegi s-au toti Ciobane, pe mine ma cheama Ciobanu, si stiu este printre cele mai urate nume existente in Romania, eh... asta e va rog mult ajutati-ma sunt afectat psihic si in toate modurile de ce mi se intampla am o varsta la care nu mai vreau sa fiu bacjocorit de toti, as vrea sa schimb tot am 16 ani sad
Va rog un raspuns, raspunsul care ma ajuta cel mai mult va primi funda, dar serios nu ma batjocoriti si voi sad

Răspuns Câştigător
| gorigoscop a răspuns:

Loool.ai un nume smecherhappy acu serios, cum ai vrea sa te cheme? popescu? ca pe toata lumea? daca aia is batuti in cap si nu stiu ca in lume exista mai multe feluri de nume? ia gandeste te maicata s a gandit la numele lu taicatu cand s au casatorit?-.- i-a zis cumva:te cheama ciobanu, nu imi placi-.-.-.-

6 răspunsuri:
| RockNbeer a răspuns:

Incearca sa...sau poate...hmm.
CIOBANEEEE! rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru RockNbeer):

Mie sincer nu mi se pare ceva de ras. unde e hazul?winking

| RockNbeer a răspuns (pentru anonim_4396):

Ba da...chiar este foarte amuzanta daca isi imagineaza ca exista vreo posibilitate de a-i face pe oamenii sa nu mai faca misto de numele lui, ori schimba oamenii ori schimba numele, alta posibilitate nu exista.

| anonim_4396 a răspuns (pentru RockNbeer):

Nu stiu ce ti se pare tie amuzant.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu-ti place numele tau, incearca sa-ti gasesti o porecla happy

| smileformepls a răspuns:

Sfatul meu e sa nu ii mai bagi in seama sau sa te duci la diriginte sau la parinti ei te pot ajuta vel mai bine.