| Maddutzakiss a întrebat:

Hey am si eu o rugaminte la voi ajutati-ma si pe mine cu niste idei de nume pentru pisoi am un pisoias de 2 saptamani este birmanez si foarte dragut pe mama lui o cheama mity dar pentru el vreau un nume dragut romanesc si usor de tinut minte pentru el numele care il voi alege va primi funda si vot!

Răspuns Câştigător
| єχcєєℓ a răspuns:

Ce zici de Pufuleț? E ușor de ținut minte si nici nu e prea complicat.

17 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Si eu am un "pisic" asa i-mi place mie sa le spun dar pe al meu l-am numit Misu(Mishu) TU ce crezi e potrivit?
P.S.E maidanez gasit de mama in parc si pe carnetul lui scrie "rasa europeana" dar nu l-as da pantru-ca face deja din familia mea(locuiesc la bloc).In 9 iunie face 3 ani si cred ca avea vreo 1/2-2 luni cand a fost gasit.Nu era nici cat telecomanda de tv. Misu e permanant de atunci in tot ce se intampla in casa!

| stlucian a răspuns:

P.S. Bicu? happy

| Dariusuu a răspuns:

Ce spui de Sissi?

Vecina mea are o pisică și așa-i spune.

O zi superbă îți doresc.

| Maddutzakiss explică (pentru Dariusuu):

Eu am pisoias asta e nume de pisicuta chiar daca e dragut

| Park1Suin a răspuns:

Stii cum am facut eu?
Mai intai am observat prin ce calitati se deosebeste motanul meu de ceilalti motani.Am atras atentia la un lucru special.Si asa i-am pus numele.
Motanul meu se pricepe la,, opera".

| KinderBeeeib a răspuns:

вσтι¢ υмє∂
тσмι
∂σмηυℓ ρυƒσѕ
gaяƒιєℓ∂ (gaяƒιℓ∂)
gнємυℓєт
gнєяυтa
ƒιgaяσ
вυℓgaяaѕ
zυzυ
ρυƒυℓєтє

∂єѕтυℓ ∂є ∂єσѕєвιтє ѕι σяιgιηaℓє

| G2225hda a răspuns:

Kit,Kaboodle(cabudul),Whammy(uemi),Mosey(moisi) Pupicikiss

| Maddutzakiss explică:

Am vrut sa ii pun puffy ca e pufos dar ma mai gandesc mai vreau ideii mersi pentru idee este foarte dragut pufulet

| Maddutzakiss explică:

O sa ii pun numele laky dar nu ma supar daca imi mai dati idei

| Maddutzakiss explică:

M-am gandit la motty dar este alb cum l-as putea numi dupa culoarea lui?

| NoInteres a răspuns:

Tomy, Mica, Lilo, Tito, Miki, Riko, Riki, Dumi, Dodo, Moni, Silo

Zima, Mia, Tita, Nik, Cola, Ciki, Mimi Felix Fulgusor
Fulk, Tibi, Misu, Tomi, Tom, pufulete, tigru

| BlackRoseeforyou a răspuns:

Maky,Lulu,Tony,Lucy happy fundita?puppy dog eyes

| mihaela_7115 a răspuns:

Sany,Clio,Momo,Roly

| TheCreeperBreakerRO a răspuns:

Maya
Lisa
Foxy
sunt bune?

| MariaCocoiulian a răspuns:

Spune-i flacarel, acum fundita? laughing

| firimitageorge a răspuns:

Pai primul in alegerea mea ar fi TOM. BEBE. DINO ..FIFI ..TOMITA..ALI ..ARON ..BIBI..BOZO.FABIO... cam astea sper ca te-am fost de folos.

| astridxoxo a răspuns:

Ce zici de Harpo? am auzit mai demult numele asta si mi se pare dragutbatting eyelashes