| HQMada a întrebat:

Ce credeti? Este bine sa inseli pe cineva? Daca nu atunci baietii de ce ne inseala mereu si ne fac sa suferim?

Răspuns Câştigător
| mariobros a răspuns:

Stii vorba aia- ce tie nu-ti place altuia nu face? Poate ar trebui sa fii mai selectiva si sa nu accepti orice propunere care-ti iese in cale, si odata cu varsta ai sa-ti dai seama cine tine la tine cu adevarat.

8 răspunsuri:
| Adya20 a răspuns:

Nu este bine si.sa-ti spun ceva, in momentul in care inselam este clar ca nu ne respectam nici macar pe noi insine! Dar daca te respecti ca persoana n-o faci! Iar majoritatea baietilor nu toti, majoritatea sunt la fel.Asa este caracterul lor s ainsele, iar daca fac asta nu are rost sa pierzi timpul cu astfel de oameni! Oricum nu numai baietii inseala, unii ajung sa faca asta deoarece prima lor fata de care se si indragostesc ii raneste profund, iar ei fiind raniti tind sa creada ca toate sunt la fel si ajung sa-si bata joc de ele respectiv sa le insele!

| Lady.Love a răspuns:

Nu...chiar nu sunt deloc de acord cu asta. Unde mai e iubirea daca inseli?
De ce inseala? Pentru ca nu se multumesc cu ce au si pentru ca nu iubesc acea persoana. Si sa stii ca nu doar baietii inseala.

| ₣e†ĺ†α Ŕ嚃å†α†ħå a răspuns:

Pentru ca se gandesc numai la ei si nu ii intereseaza ca noi suferim... ei gandesc ca daca ei sunt fericiti cu alta nu trebuie sa le mai pese de noi. o stiu din propia experientawinking sad

| Dizzy a răspuns:

Cred ca doar pur si simplu gasesc pe cineva mai "interesant" si sau saturat de noi.
Sau vor sa aiba o aventura cu altele.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, sa inseli pe cineva e cel mai josnic lucru intr-o relatie, si nu numai baieti inseala ci si fetele.Cred ca inselam persoana cu caresuntem pentru ca nu exista comunicare intre parteneri, ca nu vorbim deschis despre ceea ce ne dorim unuii de la alti, daca ar exista mai multa comunicare cred ca nu am mai suferi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De-ai vedea lacrima ce se prelinge chiar acum pe la coada ochiului...

| soDa cauStica a răspuns:

Pai eu cred ca faza cu inselatul e inevitabilathinking
mi sa intamplath de multe orithinking
nah se intamplathinking