| Florin_7217 a întrebat:

TPU ajutati-ma si pe mine va rog.
Sunt cu o fata impreuna de un an.Totul merge bine intre noi, problema este ca ne certam cam des din diferite motive(99% din ele tampenii). Dar cu certurile astea parca rel nu mai e ca inainte, lipseste parca ceva...Ne iubim mult, eu nu o insel pe ea nici nu am de gand, ea ma iubeste de inselat nu cred ca ma inseala...Petrecem 99% din timp impreuna, intretinem relatii sexuale, dormim unul la altul, mancam unul la altul, am fost la munte impreuna, ne facem lectiile impreuna, parintii nostri se inteleg de minune.Nu cred ca mias putea dori alta relatie in afara de asta. Dati-mi si mie un sfat ce as putea face sa inchei aceste certuri idioate cu iubita mea.Va multumesc, Fundita!

6 răspunsuri:
| Xab a răspuns:

Si eu am avut aceeasi problema.Acum am rezolvat`o...cum? Am facut o pauza de 2saptamani in care vb mai putin, iar cand vb eram foarte reci unul cu altul... dar a mers!

| ladybird a răspuns:

Eu cred ca certurile voastre apar din incapatanarea si orgoliul pe care il aveti amandoi. Incearca sa cedezi tu primul de cateva ori, adica daca apare un motiv tampit de cearta ignora-l-l sau daca ea incepe cearta incearca sa ameliorezi situatia nu sa o intretii. Poate si ea va face la fel cand isi va da seama. Eu zic ca merita incercat daca va iubiti. Succes!

| parazitu_8805 a răspuns:

Daca va certati inseamna ca va pasa, daca va pasa inseamna ca va iubitiwinking

| FashionDiva a răspuns:

Fa-i o surpriza placuta :D poveste-ne despre relatia voastra pe http://noi2.mozku.com si, pe langa surpriza placuta pe care o va avea, vei putea castiga si o serie de premii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incerca sa depashesti opstacolele aceste cind vezi ca este situatia de a va cerat tu skchimba tema sau daca ea te ciarta nu trage atentia si ea o sa vada ca n-are rost sa te certe!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Florine nu va mai certatihappy iubiti`va e pacat sa pierdeti timpul certandu`va:d